KEMET T110A223K050AS
Part No.:
T110A223K050AS
Datasheet:
T110A223K050AS.pdf
Shipping
T110A223K050AS Specifications
Capacitance:
0.022 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
50 V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)