KEMET T110A183K035AS
Part No.:
T110A183K035AS
Datasheet:
T110A183K035AS.pdf
Shipping
T110A183K035AS Specifications
Capacitance:
0.018 µF
Tolerance:
±10%
Voltage - Rated:
35 V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)