Bivar Inc. SZ4-10.00-F5P
Part No.:
SZ4-10.00-F5P
Manufacturer:
Bivar Inc.
Category:
Light Pipes
Package:
Datasheet:
SZ4-10.00-F5P.pdf
Description:
FLEXIBLE LIGHT PIPE, ZERO LIGHT
Shipping
SZ4-10.00-F5P Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Bivar Inc.
Series:
SZ4
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Color:
Clear
Configuration:
Single
Type:
Flexible 10" (254.0mm)
Mounting Type:
Panel Mount, Press Fit
Lens Style:
Round with Domed Top
Lens Size:
5.10mm