DB Unlimited SZ211006-1
Part No.:
SZ211006-1
Manufacturer:
DB Unlimited
Category:
Speakers
Package:
Datasheet:
SZ211006-1.pdf
Description:
SPEAKER TOP PORT 86DB RECT
Shipping
SZ211006-1 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
DB Unlimited
Series:
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Technology:
Piezo
Type:
General Purpose
Frequency Range:
1 kHz ~ 20 kHz
Frequency - Self Resonant:
1kHz
Impedance:
Efficiency - dBA:
86.00
Efficiency - Testing:
100mm