Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. SZ1608K331TF
Part No.:
SZ1608K331TF
Datasheet:
SZ1608K331TF.pdf
Description:
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Shipping
SZ1608K331TF Specifications
Impedance @ Frequency:
330 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):
500mA
DC Resistance (DCR) (Max):
500mOhm
Ratings:
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Height (Max):
0.037" (0.95mm)
Size / Dimension:
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)