Avondale Innovative Products LLC ST-SE-100-62A
Part No.:
ST-SE-100-62A
Manufacturer:
Avondale Innovative Products LLC
Category:
Solar Cells
Package:
Datasheet:
ST-SE-100-62A.pdf
Description:
Bifacial Solar Panel Engine 100W
Shipping
ST-SE-100-62A Specifications
Manufacturer:
Packaging:
Tape & Box (TB)
Product Status:
Active
Power (Watts) - Max:
50 W
Current @ Pmpp:
2 A
Voltage @ Pmpp:
24 V