Hayata STNC700-120B
Part No.:
STNC700-120B
Datasheet:
STNC700-120B.pdf
Description:
STANDARD TIE BLACK 120LB
Shipping
STNC700-120B Specifications
Packaging:
Bag
Wire/Cable Tie Type:
Standard Tie
Length - Approximate:
27.75"
Bundle Diameter:
8.00" (203.20mm)
Width:
0.275" (7.00mm)