Hayata STNC700-120
Part No.:
STNC700-120
Datasheet:
STNC700-120.pdf
Description:
27.5",120 lb NAT TIE W/SS TOOTH
Shipping
STNC700-120 Specifications
Packaging:
Bulk
Wire/Cable Tie Type:
Standard, Locking
Length - Approximate:
27.5"
Bundle Diameter:
8.00" (203.20mm)
Width:
0.275" (7.00mm)