Hayata STNC300-50B
Part No.:
STNC300-50B
Manufacturer:
Hayata
Category:
Cable Ties and Zip Ties
Package:
Datasheet:
STNC300-50B.pdf
Description:
STANDARD TIE BLACK 50LB
Shipping
STNC300-50B Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Hayata
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Wire/Cable Tie Type:
Standard Tie
Length - Approximate:
12"
Bundle Diameter:
3.00" (76.20mm)
Width:
0.197" (5.00mm)