Shiu Li Technology Co., Ltd. ST6000F-320-320-0.15
Part No.:
ST6000F-320-320-0.15
Datasheet:
ST6000F-320-320-0.15.pdf
Description:
THERM TAPE 320X320MM WHT
Shipping
ST6000F-320-320-0.15 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0060" (0.152mm)
Backing, Carrier:
Fiberglass
Thermal Conductivity:
1.2W/m-K