Shiu Li Technology Co., Ltd. ST6000-320-320-0.2
Part No.:
ST6000-320-320-0.2
Datasheet:
ST6000-320-320-0.2.pdf
Description:
THERM TAPE 320X320MM WHT
Shipping
ST6000-320-320-0.2 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0080" (0.203mm)
Thermal Conductivity:
1.8W/m-K