Ampco Safety Tools SS-3/4D54MM
Part No.:
SS-3/4D54MM
Datasheet:
SS-3/4D54MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 54MM 2.64"
Shipping
SS-3/4D54MM Specifications
Size:
54mm
Length:
2.64" (67.0mm)