Ampco Safety Tools SS-3/4D41MM
Part No.:
SS-3/4D41MM
Datasheet:
SS-3/4D41MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 41MM 2.05"
Shipping
SS-3/4D41MM Specifications
Size:
41mm
Length:
2.05" (52.0mm)