Ampco Safety Tools SS-3/4D40MM
Part No.:
SS-3/4D40MM
Datasheet:
SS-3/4D40MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 40MM 2.05"
Shipping
SS-3/4D40MM Specifications
Size:
40mm
Length:
2.05" (52.0mm)