Ampco Safety Tools SS-3/4D37MM
Part No.:
SS-3/4D37MM
Datasheet:
SS-3/4D37MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 37MM 2.05"
Shipping
SS-3/4D37MM Specifications
Size:
37mm
Length:
2.05" (52.0mm)