Ampco Safety Tools SS-3/4D34MM
Part No.:
SS-3/4D34MM
Datasheet:
SS-3/4D34MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 34MM 1.93"
Shipping
SS-3/4D34MM Specifications
Size:
34mm
Length:
1.93" (49.0mm)