Ampco Safety Tools SS-3/4D33MM
Part No.:
SS-3/4D33MM
Datasheet:
SS-3/4D33MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 33MM 1.93"
Shipping
SS-3/4D33MM Specifications
Size:
33mm
Length:
1.93" (49.0mm)