Ampco Safety Tools SS-3/4D32MM
Part No.:
SS-3/4D32MM
Datasheet:
SS-3/4D32MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 32MM 1.93"
Shipping
SS-3/4D32MM Specifications
Size:
32mm
Length:
1.93" (49.0mm)