Ampco Safety Tools SS-3/4D30MM
Part No.:
SS-3/4D30MM
Datasheet:
SS-3/4D30MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 30MM 1.89"
Shipping
SS-3/4D30MM Specifications
Size:
30mm
Length:
1.89" (48.0mm)