Ampco Safety Tools SS-3/4D27MM
Part No.:
SS-3/4D27MM
Datasheet:
SS-3/4D27MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 27MM 1.81"
Shipping
SS-3/4D27MM Specifications
Size:
27mm
Length:
1.81" (46.0mm)