Ampco Safety Tools SS-3/4D22MM
Part No.:
SS-3/4D22MM
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Category:
Sockets, Handles
Package:
Datasheet:
SS-3/4D22MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 22MM 1.73"
Shipping
SS-3/4D22MM Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Ampco Safety Tools
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Tool Type:
Socket
Tip Type:
6 Point Socket
Size:
22mm
Drive Size:
3/4"
Length:
1.73" (44.0mm)