Ampco Safety Tools SS-1D95MM
Part No.:
SS-1D95MM
Datasheet:
SS-1D95MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 95MM 4.72"
Shipping
SS-1D95MM Specifications
Size:
95mm
Drive Size:
1"
Length:
4.72" (120.0mm)