Ampco Safety Tools SS-1D40MM
Part No.:
SS-1D40MM
Datasheet:
SS-1D40MM.pdf
Description:
SOCKET 6 POINT 40MM 2.56"
Shipping
SS-1D40MM Specifications
Size:
40mm
Drive Size:
1"
Length:
2.56" (65.0mm)