Ampco Safety Tools SS-1/2D32MM
Part No.:
SS-1/2D32MM
Datasheet:
SS-1/2D32MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 32MM 1.61"
Shipping
SS-1/2D32MM Specifications
Size:
32mm
Length:
1.61" (41.0mm)