Ampco Safety Tools SS-1/2D30MM
Part No.:
SS-1/2D30MM
Datasheet:
SS-1/2D30MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 30MM 1.61"
Shipping
SS-1/2D30MM Specifications
Size:
30mm
Length:
1.61" (41.0mm)