Ampco Safety Tools SS-1/2D19MM
Part No.:
SS-1/2D19MM
Datasheet:
SS-1/2D19MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 19MM 1.46"
Shipping
SS-1/2D19MM Specifications
Size:
19mm
Length:
1.46" (37.0mm)