Ampco Safety Tools SS-1/2D18MM
Part No.:
SS-1/2D18MM
Datasheet:
SS-1/2D18MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 18MM 1.46"
Shipping
SS-1/2D18MM Specifications
Size:
18mm
Length:
1.46" (37.0mm)