Ampco Safety Tools SS-1/2D17MM
Part No.:
SS-1/2D17MM
Datasheet:
SS-1/2D17MM.pdf
Description:
SOCKET IMPACT 6 POINT 17MM 1.46"
Shipping
SS-1/2D17MM Specifications
Tool Type:
Socket, Impact
Size:
17mm
Length:
1.46" (37.0mm)