SolidRun LTD SRM6828S32D02GE016V21I0
Part No.:
SRM6828S32D02GE016V21I0
Datasheet:
SRM6828S32D02GE016V21I0.pdf
Description:
SBC 1.6GHZ 2 CORE 2GB/2GB RAM
Shipping
SRM6828S32D02GE016V21I0 Specifications
Series:
MicroSoM A388
Speed:
1.6GHz
Size / Dimension:
1.970" x 1.380" (50.00mm x 35.00mm)