SolidRun LTD SRM6828S00D02GE016P01CE
Part No.:
SRM6828S00D02GE016P01CE
Datasheet:
SRM6828S00D02GE016P01CE.pdf
Description:
SBC 1.6GHZ 2 CORE 2GB RAM
Shipping
SRM6828S00D02GE016P01CE Specifications
Speed:
1.6GHz
Size / Dimension:
10.039" x 4.134" (255.00mm x 105.00mm)