SolidRun LTD SRM6828S00D02GE016B03CH
Part No.:
SRM6828S00D02GE016B03CH
Datasheet:
SRM6828S00D02GE016B03CH.pdf
Description:
SBC 1.6GHZ 2 CORE 2GB RAM
Shipping
SRM6828S00D02GE016B03CH Specifications
Speed:
1.6GHz
Cooling Type:
Heat Sink
Size / Dimension:
3.937" x 2.756" (100.00mm x 70.00mm)