Advantech Corp SQF-C25VF-7K6GDECE
Part No.:
SQF-C25VF-7K6GDECE
Datasheet:
SQF-C25VF-7K6GDECE.pdf
Description:
SQF PCIE/NVME U.2 2.5" SSD 920-D
Shipping
SQF-C25VF-7K6GDECE Specifications
Product Status:
Active
Memory Size:
7.68TB
Form Factor:
2.5"
Speed - Read:
3.3GB/s
Speed - Write:
1.1GB/s
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Weight:
Size / Dimension:
100.20mm x 69.85mm x 15.00mm