Advantech Corp SQF-C25V8-480GCECC
Part No.:
SQF-C25V8-480GCECC
Datasheet:
SQF-C25V8-480GCECC.pdf
Description:
SQF PCIE/NVME U.2 2.5" SSD 920-C
Shipping
SQF-C25V8-480GCECC Specifications
Product Status:
Obsolete
Memory Size:
480GB
Form Factor:
2.5"
Speed - Read:
3.2GB/s
Speed - Write:
2GB/s
Voltage - Supply:
12V
Operating Temperature:
0°C ~ 70°C
Weight:
Size / Dimension:
100.20mm x 69.85mm x 15.00mm