Littelfuse Inc. SPXV030.L
Part No.:
SPXV030.L
Datasheet:
SPXV030.L.pdf
Description:
FUSE CARTRIDGE 30A 1.5KVDC
Shipping
SPXV030.L Specifications
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
30A
Size / Dimension:
0.540" Dia x 3.333" L (13.72mm x 84.65mm)