Littelfuse Inc. SPNH200.XXDEMS
Part No.:
SPNH200.XXDEMS
Datasheet:
SPNH200.XXDEMS.pdf
Description:
1500VDC 200 AMP PV FUSE W/MS INT
Shipping
SPNH200.XXDEMS Specifications
Mounting Type:
Bolt Mount
Current Rating (Amps):
200A
Size / Dimension:
5.165" L x 2.008" W x 2.008" H (131.20mm x 51.00mm x 51.00mm)