Littelfuse Inc. SPNH200.X
Part No.:
SPNH200.X
Datasheet:
SPNH200.X.pdf
Description:
1500VDC 200 AMP PHOTOVOLTAIC FUS
Shipping
SPNH200.X Specifications
Mounting Type:
Requires Holder
Current Rating (Amps):
200A
Size / Dimension:
5.165" L x 2.008" W x 2.008" H (131.20mm x 51.00mm x 51.00mm)