Cosel USA, Inc. SPLFA75F-5
Part No.:
SPLFA75F-5
Datasheet:
SPLFA75F-5.pdf
Description:
AC/DC CONVERTER 5V
Shipping
SPLFA75F-5 Specifications
Series:
SPLFA (75W)
Voltage - Input:
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:
5V
Current - Output 1:
15 A
Voltage - Isolation:
3 kV
Operating Temperature:
-10°C ~ 50°C
Size / Dimension:
7.56" L x 2.40" W x 1.65" H (192.0mm x 61.0mm x 41.9mm)