Cosel USA, Inc. SPLFA75F-12
Part No.:
SPLFA75F-12
Datasheet:
SPLFA75F-12.pdf
Description:
AC/DC CONVERTER 12V
Shipping
SPLFA75F-12 Specifications
Series:
SPLFA (75W)
Voltage - Input:
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:
12V
Current - Output 1:
6.3 A
Voltage - Isolation:
3 kV
Operating Temperature:
-10°C ~ 50°C
Size / Dimension:
7.56" L x 2.40" W x 1.65" H (192.0mm x 61.0mm x 41.9mm)