Cosel USA, Inc. SPLFA50F-12
Part No.:
SPLFA50F-12
Datasheet:
SPLFA50F-12.pdf
Description:
AC/DC CONVERTER 12V
Shipping
SPLFA50F-12 Specifications
Series:
SPLFA (50W)
Voltage - Input:
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:
12V
Current - Output 1:
4.3 A
Voltage - Isolation:
3 kV
Operating Temperature:
-10°C ~ 50°C
Size / Dimension:
6.85" L x 2.40" W x 1.42" H (174.0mm x 61.0mm x 36.1mm)