Boyd Laconia, LLC SOFTFLEX-C022-10-01-4000-2000
Part No.:
SOFTFLEX-C022-10-01-4000-2000
Datasheet:
SOFTFLEX-C022-10-01-4000-2000.pdf
Description:
THERM PAD 400X200MM W/ADH
Shipping
SOFTFLEX-C022-10-01-4000-2000 Specifications
Outline:
400.00mm x 200.00mm
Thickness:
0.0390" (0.991mm)
Color:
Gray-Pink
Thermal Resistivity:
Thermal Conductivity:
2.2W/m-K