Banner Engineering Corporation SLSRBR30-450Q8
Part No.:
SLSRBR30-450Q8
Datasheet:
SLSRBR30-450Q8.pdf
Description:
SLSRBR30-450Q8 EZS RCVR 30MMODSX
Shipping
SLSRBR30-450Q8 Specifications
Protection:
Hand/Arm
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
450mm
Operating Range:
0.1m ~ 18.0m
Features:
Receiver Only
Operating Temperature:
0°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLSRBR30-450Q8 FAQ
1. How to order SLSRBR30-450Q8 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLSRBR30-450Q8 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLSRBR30-450Q8?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)