Banner Engineering Corporation SLSE14-750Q5
Part No.:
SLSE14-750Q5
Datasheet:
SLSE14-750Q5.pdf
Description:
SLSE14-750Q5 EZ-SCREEN EMITTER W
Shipping
SLSE14-750Q5 Specifications
Detection Capability:
14mm
Protective Height:
750mm
Number of Beams:
100
Operating Temperature:
0°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLSE14-750Q5 FAQ
1. How to order SLSE14-750Q5 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLSE14-750Q5 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLSE14-750Q5?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLSE14-750Q5.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)