Banner Engineering Corporation SLSCE30-900P4NT
Part No.:
SLSCE30-900P4NT
Datasheet:
SLSCE30-900P4NT.pdf
Description:
SLSCE30-900P4NT: EZ-SCREEN - CAS
Shipping
SLSCE30-900P4NT Specifications
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
900mm
Number of Beams:
60
Operating Temperature:
0°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLSCE30-900P4NT FAQ
1. How to order SLSCE30-900P4NT on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLSCE30-900P4NT price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLSCE30-900P4NT?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)