Banner Engineering Corporation SLLVR23-1540
Part No.:
SLLVR23-1540
Datasheet:
SLLVR23-1540.pdf
Shipping
SLLVR23-1540 Specifications
Detection Capability:
23mm
Protective Height:
1.54m
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLLVR23-1540 FAQ
1. How to order SLLVR23-1540 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLLVR23-1540 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLLVR23-1540?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLLVR23-1540.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)