Banner Engineering Corporation SLLVP23-630
Part No.:
SLLVP23-630
Datasheet:
SLLVP23-630.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Shipping
SLLVP23-630 Specifications
Series:
EZ-SCREEN LS
Packaging:
Bulk
Protection:
Hand
Detection Capability:
23mm
Protective Height:
630mm
Operating Range:
0.1m ~ 8.0m
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLLVP23-630 FAQ
1. How to order SLLVP23-630 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLLVP23-630 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLLVP23-630?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLLVP23-630.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)