Banner Engineering Corporation SLLP23-700P55
Part No.:
SLLP23-700P55
Datasheet:
SLLP23-700P55.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Shipping
SLLP23-700P55 Specifications
Series:
EZ-SCREEN LS
Protection:
Finger/Hand
Detection Capability:
23mm
Protective Height:
700mm
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLLP23-700P55 FAQ
1. How to order SLLP23-700P55 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLLP23-700P55 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLLP23-700P55?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLLP23-700P55.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)