Banner Engineering Corporation SLLP14-280P55
Part No.:
SLLP14-280P55
Datasheet:
SLLP14-280P55.pdf
Description:
EZ-SCREEN LS, PAIR; RESOLUTION:
Shipping
SLLP14-280P55 Specifications
Packaging:
Bulk
Protection:
Finger
Detection Capability:
14mm
Protective Height:
280mm
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLLP14-280P55 FAQ
1. How to order SLLP14-280P55 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLLP14-280P55 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLLP14-280P55?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLLP14-280P55.
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)