Banner Engineering Corporation SLLCP23-980P88
Part No.:
SLLCP23-980P88
Datasheet:
SLLCP23-980P88.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Shipping
SLLCP23-980P88 Specifications
Packaging:
Box
Protection:
Hand
Detection Capability:
23mm
Protective Height:
980mm
Features:
Blanking
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLLCP23-980P88 FAQ
1. How to order SLLCP23-980P88 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLLCP23-980P88 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLLCP23-980P88?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)