Banner Engineering Corporation SLLCP23-490-B16
Part No.:
SLLCP23-490-B16
Datasheet:
SLLCP23-490-B16.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Shipping
SLLCP23-490-B16 Specifications
Series:
EZ-SCREEN LS
Packaging:
Box
Protection:
Finger/Hand
Detection Capability:
23mm
Protective Height:
490mm
Features:
Blanking
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLLCP23-490-B16 FAQ
1. How to order SLLCP23-490-B16 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLLCP23-490-B16 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLLCP23-490-B16?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)