Banner Engineering Corporation SLLCE23-1260-S
Part No.:
SLLCE23-1260-S
Datasheet:
SLLCE23-1260-S.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Shipping
SLLCE23-1260-S Specifications
Detection Capability:
23mm
Protective Height:
1.26m
Operating Temperature:
-20°C ~ 55°C
Voltage - Supply:
24VDC
Result:
SLLCE23-1260-S FAQ
1. How to order SLLCE23-1260-S on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the SLLCE23-1260-S price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLLCE23-1260-S?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)